Вступ 2019: рейтингові списки
 

В Інституті телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки Львівської політехніки вручили дипломи магістрів

29 січня 2019, 13:21
Наталія ПАВЛИШИН, Тижневик «Аудиторія»

Інститут телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки став першим у нашому університеті, де цьогоріч вручили дипломи випускникам. Уже від нині, 29 січня, в різних інститутах відбуватимуться офіційні вручення дипломів магістрів, а випускники думатимуть, куди рухатися далі.

Досі ІТРЕ завершило понад 20 тисяч випускників, із них за роки незалежної України — майже 5 тисяч.

Цьогоріч магістрами різних спеціальностей в цьому інституті стали 155 осіб. Із них 67 відсотків завершили навчання добре та відмінно, а 12 осіб — із відзнакою.

Привітати випускників прийшов Голова ради об’єднання організацій роботодавців Львівщини Іван Ривак. А від імені ректора Львівської політехніки — проректор із науково-педагогічної роботи Олег Давидчак. Він побажав випускникам успіхів та знайти свій шлях у житті:

— Переконані, що ці знання, які ви отримали у Львівській політехніці, допоможуть вам здобути добру працю, зреалізувати ваші задуми. Сьогодні ви вступаєте в спільноту випускників нашого університету. Вона має значні досягнення і добру історію. Сподіваємося, що ваша співпраця з університетом на цьому етапі не завершується. Ми запрошуємо вас продовжувати свою наукову роботу, хто мріє реалізуватися в практичному напрямі, то, надіємося, що й ця робота буде пов’язана з Політехнікою. А, якщо необхідний додаткових фах, знання, ми зможемо вам допомогти в цьому, — наголосив Олег Романович.