Вступ 2019: рейтингові списки
 

У Львівській політехніці відбувся Міжнародний семінар на тему «Розуміння деменції та комунікація»

15 березня 2019, 16:23
Міжнародний центр професійного партнерства «Інтеграція»

З 11 до 14 березня 2019 року гостею Національного університету «Львівська політехніка» була п. Конні Снайдер з Ресурсного центру міста Саскатун (Saskatoon Resource Centre), Товариство Альцгеймера провінції Саскачеван (Alzheimer Society of Saskatchewan), Канада. Візит організовано спільно Міжнародним центром професійного партнерства «Інтеграція» та громадською організацією «Інститут медико-соціальних ініціатив «Лідер» за сприяння давньої партнерки з Канади – д-р Морін Флагерті, професора освітньої програми «Студії миру і конфлікту», виконавчої директорки Центру українсько-канадських студій Манітобського університету.

У рамках візиту канадійської фахівчині було проведено Міжнародний семінар на тему «Розуміння деменції та комунікація», присвячений 20-й річниці канадсько-українського проекту «Реформування соціальних служб» (1999-2003 рр.), виконаного на базі Національного університету «Львівська політехніка» за фінансової підтримки Канадської Агенції з Міжнародного Розвитку (CIDA). У заході взяли участь працівники МЦПП «Інтеграція», викладачі та студенти кафедри соціології та соціальної роботи, фахівці сфери охорони ментального здоров’я, практики, представники громади. За результатами проведеного Міжнародного семінару було вручено сертифікати, підписані ректором Львівської політехніки.

У співпраці з канадійськими парнерами та громадським сектором було визначено спільне бачення та найближчі перспективи формування координаційно-консультаційної служби «Клініка здоров’я громади Львівської політехніки» на шляху розвитку здорової спільноти загалом та через вдосконалення підготовки фахівців для їхньої майбутньої професійної діяльності в галузі надання соціальних послуг людям з деменцією зокрема.

Відео, яке було презентовано під час семінару п. Конні Снайдер, доступне на офіційному сайті Товариства Альцгеймера провінції Саскачеван (Alzheimer Society of Saskatchewan). Деякі роздаткові матеріали, використані під час семінару, доступні українською мовою на офіційному сайті організації «Деменція Австралія» (Dementia Australia).