Вступ 2019: рейтингові списки
 

У Львівській політехніці уже вп’яте відбудуться традиційні щорічні Наукові фестини

11 лютого 2019, 17:11
Відділ маркетингу та інноватики Львівської політехніки

Цьогоріч захід відбудеться 19 квітня та вже вп’яте збере довкола головного корпусу Університету понад 30 локацій для презентацій наукових винаходів, мистецьких заходів та оригінальних перформансів, які продемонструють усім присутнім перспективи української науки та освіти.

Політехніки готують для гостей екскурсії інститутами та бібліотеками, демонстрації винаходів, хімічних реакцій, нових машин та роботів, спортивні змагання та екстремальне шоу, баскетбольний фрістайл, виставку писанки, гумористичні сценки, музичні номери, розпис хною, фотозону і ще багато цікавого і пізнавального!

Інформацію про Наукові фестини можна віднайти:

Більше інформації для ЗМІ про захід можна отримати у Соломії Матвій. Номер телефону: (098) 071-77-04.

Нагадаємо, у 2018 році Наукові фестини у Львівській політехніці зібрали кілька тисяч гостей. Тоді політехніки дивували показом дизайнерських суконь із шовку та шерсті – справжні мистецькі витвори – дизайн студії «Королівство вовни» Наталії Король і шоу екстремалів від Bike trial, поміж тим був час і для інтелектуального тренування – в Актовій залі проводили турнір одночасної гри в шахи. Також відбувалися показові виступи спортсменів та змагання, а хіміки дивували присутніх дослідами з інтригуючими назвами «Інтерактивний пластиліновий вулкан», «Содова гадюка», «Йодний годинник», «Гарячий лід», «Джин у пляшці», «Зубна паста для слона».

Ще одним місцем, де відбувалося безліч цікавих заходів стала Науково-технічна бібліотека – тут можна було навчитися успішного блогерства в Instagram, зануритися у загадковий світ під час квесту «Загадки старого Трістрама», взяти участь в дебатних іграх «Sharing-культура: за і проти».