Підготовка до вступу та ЗНО

Гуртки Малої технічної академії

Студенти і викладачі Інституту архітектури беруть участь у Літній школі «Замок Свірж. РеКреація»

30 серпня 2019, 12:58
Кафедра ДАС Львівської політехніки

Викладачі та студенти кафедри дизайну архітектурного середовища Національного університету «Львівська політехніка» беруть участь у Літній школі «Замок Свірж. РеКреація».

Три дні Школа працювала у с. Свірж, де учасники намагались віднайти нові вектори розвитку рекреаційного потенціалу Замку у Свіржі, надати нові можливості розвитку як для нього, так і для креативного розвитку села та довкілля.

Ще три дні Літня школа мандруватиме замками Польщі. Зокрема, в межах Школи відбулася екскурсія на завод фірми-партнера заходу ALUPROF, який виготовляє алюмінієві системи для будівництва.

Фінальна презентація відбудеться 3 вересня у Центрі архітектури, дизайну та урбаністики «Порохова вежа».