Підготовка до вступу та ЗНО

Гуртки Малої технічної академії

 

Представники державних екологічних установ Львівщини зустрілися зі студентами Університету

23 квітня 2019, 12:40
За матеріалами сайту ЛОДА

22 квітня 2019 року представники департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації та Державної екологічної інспекції у Львівській області зустрілись зі студентами екологічних спеціальностей Національного університету «Львівська політехніка».

Під час зустрічі заступник директора департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Максим Василишин ознайомив студентів з основними засадами державної екологічної політики й окреслив перспективи та плани щодо розвитку Львівщини. Окрім цього, розповів про напрями роботи Департаменту і про створення наймасштабнішого заповідного об’єкта за останнє десятиліття – Національного природного парку «Бойківщина» в Турківському районі площею 12240 га.

Заступник Державної екологічної інспекції у Львівській області Василь Стрищак розповів про організацію роботи в Інспекції, зокрема про техніку для боротьби з пожежами, браконьєрами тощо.

Зустріч відбулась у форматі відкритого діалогу. Студенти ставили запитання та висловлювали власну думку щодо майбутніх перспектив області.

Керівники державних установ також розповіли про потенційні можливості студентів для проходження стажування в установах природно-заповідного фонду Львівщини та закордоном і про їхнє можливе працевлаштування після закінчення навчання як у державних, так і у приватних структурах.