Вступ 2019: рейтингові списки
 

Науковці ІТРЕ судитимуть учнівські змагання з радіоелектроніки, радіоконструювання та приладобудування

7 лютого 2019, 14:47
За матеріалами Освітнього порталу Львівщини

У Львівському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся обласний семінар-практикум керівників гуртків радіоконструювання, спортивної радіопеленгації та операторів дитячих колективних КХ-радіостанцій. В порядку денному були питання про організацію та формат проведення профільних обласних масових заходів у 2019 році, зокрема змагань з радіоелектроніки, радіоконструювання та приладобудування.

Після обговорення було визначено, що змагання з радіоелектроніки, радіоконструювання та приладобудування пройдуть у 2 етапи: захист авторських розробок (6 березня) і теоретичний залік (20 березня). Кожен з охочих взяти участь у змаганнях отримає пакет зі 150 теоретичних завдань і запитань для двох вікових категорій (до 13 років і старших). Команда включатиме двох осіб: учасника теоретичного етапу та автора приладу-розробки. Підсумки підбиватимуть у командній та особистій першості.

Суддівська колегія складатиметься лише з науковців Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки Національного університету «Львівська політехніка».