Вступ 2019: рейтингові списки
 

На кафедру адміністративного та фінансового менеджменту завітали студенти Кінгстонського університету

30 травня 2019, 11:19
Кафедра АФМ Львівської політехніки

28 травня 2019 року на кафедру адміністративного та фінансового менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» завітали студенти Кінгстонського університету з міста Лондона.

У неформальній обстановці гості розповіли про особливості навчання у британських університетах: методики викладання, пари, підготовку до занять. Розказали про свої спеціальності, здобутки та навики, які отримують у процесі навчання, про кампус, так зване університетське містечко, яке містить у собі гуртожитки, бібліотеки, лабораторії, їдальні та всю іншу університетську інфраструктуру. Для студентів-політехніків було доволі цікаво порівняти студентське містечко Університету з британським.

Цікавою була розповідь про студентську активність та громадські організації, а також про грантову підтримку для навчання за магістерськими програмами у Великобританії. Політехніків цікавили питання про вартість навчання, про викладачів та студентське дозвілля, про що запрошені гості радо розповіли.

Основною метою заходу було налагодження контактів між студентами. Можливо, у майбутньому випускники Львівської політехніки захочуть продовжити навчання у Великобританії, і сьогоднішня зустріч – це знайомства, які зможуть допомогти це здійснити.