Вступ 2019: рейтингові списки
 

Львівські політехніки вчергове здобули дипломи Всеукраїнських студентських конкурсів та олімпіад

27 травня 2019, 12:57
Львівська політехніка

20–22 травня 2019 року у Хмельницькому національному університеті відбувався ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Облік в бюджетних установах», у якому взяли участь 81 студент із 30 закладів вищої освіти України ІІІ–ІV рівнів акредитації.

Конкурсні завдання передбачали наявність у студентів знань у межах дисциплін циклу професійної підготовки спеціальності «Облік і оподаткування». Учасникам пропонували тести і ситуаційні завдання з дисциплін «Облік в бюджетних установах», «Державний аудит та інспектування», «Державний фінансовий контроль», «Контроль і ревізія».

За рішенням членів журі, у складі якого була представник кафедри обліку та аналізу Львівської політехніки доцент Тетяна Шепель, студентка Інституту економіки і менеджменту Анна Заграй посіла третє місце.

Сайт кафедри обліку та аналізу Львівської політехніки
 

У травні 2019 року в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізацій «Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика».

Студент Інституту інженерної механіки та транспорту Національного університету «Львівська політехніка» Богдан Ширінін і студентка Інститут гуманітарних та соціальних наук Тетяна Топчій здобули третє місце. Науковий керівник – доцент кафедри нарисної геометрії і графіки Владислав Топчій.

Сайт кафедри НГГ на Порталі Львівської політехніки
 

15–17 травня 2019 року у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (м. Київ) відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування».

За підсумками олімпіади студент кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» Остап Зайшлий нагороджений дипломом за високий рівень теоретико-практичної підготовки з питань розвитку функціональної та процесно-проектної діяльності органів публічного управління та адміністрування, а студентка кафедри Людмила Босик – дипломом за творчий підхід до впровадження проблем формування та розвитку громад в умовах децентралізації щодо досягнення цілей сталого розвитку держави.

Сторінка кафедри адміністративного та фінансового менеджменту у соцмережі Фейсбук
 

Студенти кафедри кадастру територій Національного університету «Львівська політехніка» Ксенія Бучелюк, Роман Рибіцький та Олександр Пашковенко взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади із загально-професійної дисципліни «Земельний кадастр», яка відбувалася 15–17 травня 2019 року у Харківському національному аграрному університеті імені В.В. Докучаєва.

Представники Львівської політехніки здобули ІІІ командне місце.

Сайт кафедри КДТ на Порталі Львівської політехніки