Підготовчі курси (за програмою ЗНО)
Всеукраїнська олімпіада  Львівської політехніки
 

Компанія Sigma Software відкриває нові можливості для студентів ІТ-спеціальностей Львівської політехніки

27 лютого 2019, 14:30
Кафедра програмного забезпечення Львівської політехніки

26 лютого 2019 року представник компанії Sigma Software Богдан Костів прочитав лекцію для студентів третього курсу кафедри програмного забезпечення Львівської політехніки, що навчаються за напрямом «Програмування вбудованих систем та Інтернет речей». У рамках лекції він розповів про інтернатуру в компанії, куди мають можливість долучитися студенти, зацікавлені у кар’єрі в галузі вбудованих систем.

Основні вимоги до претендентів – базові знання мови програмування С (адже саме цією мовою здебільшого програмують мікроконтролери) і бажання вчитися. Перевагою буде рівень володіння англійською мовою не нижче середнього. Незаперечним плюсом є наявність попереднього досвіду зі вбудованими системами, причому любительські розробки на Arduino цінують менше, оскільки на цій платформі складно відчути тонкощі взаємодії з «залізом».

Інтернатура починається у березні й триватиме шість місяців. Передбачено опанування теоретичного матеріалу та виконання окремих невеличких завдань у реальних проектах. Компанія оплачує роботу інтерна. Після успішного завершення інтернатури студенти можуть претендувати на відповідну посаду в компанії.

Крім того, фахівець Sigma Software розповів про «підводні камені» програмування мовою С, особливості застосування операційних систем реального часу та засоби відлагодження мікропрограмного забезпечення.