Вступ 2019: рейтингові списки
 

Академічна гімназія при Львівській політехніці відсвяткувала 235-річчя від дня свого заснування

10 травня 2019, 10:26
За матеріалами сайту Львівської міської ради

Львівська академічна гімназія при Національному університеті «Львівська політехніка» 8 травня 2019 року відсвяткувала 235-річчя від дня заснування. Із поважною датою освітян та учнів навчального закладу привітав міський голова Львова Андрій Садовий.

Мер міста відвідав урочистості в Національному академічному театрі імені Марії Заньковецької. Він вручив подяки, дипломи та спеціальні відзнаки викладачам гімназії.

Зокрема, за особистий внесок у розвиток освіти, багаторічну педагогічну діяльність і високий професіоналізм та з нагоди 235-річчя від дня заснування Львівської академічної гімназії мер нагородив подяками:

  • Михайла Новогольника – вчителя фізичної культури Львівської академічної гімназії;
  • Володимира Турчина – вчителя історії Львівської академічної гімназії.

Також колектив гімназії відзначили дипломом міського голови за сумлінну працю й професіоналізм, досягнення у навчанні й вихованні молодого покоління та з нагоди 235-річчя від дня заснування навчального закладу. Відзнаку імені Олени Степанівни, нагрудний знак №  20, отримала від громади міста вчителька музичного мистецтва гімназії Михайлина Демчина.

Також мер зазначив, що кожен працівник навчального закладу отримає до пам’ятної дати премію від міста у розмірі 5 тисяч гривень, а сама гімназія – новий мультиборд.