Підготовчі курси (за програмою ЗНО)
Всеукраїнська олімпіада  Львівської політехніки
 

У Технологічному коледжі Львівської політехніки відбувся День відкритих дверей

29 жовтня 2018, 10:28
Технологічний коледж Львівської політехніки

27 жовтня 2018 року у Технологічному коледжі Національного університету «Львівська політехніка» відбувся День відкритих дверей.

Майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків запросили до актової зали коледжу. До присутніх звернувся директор коледжу Іван Костюк, який розповів про історію навчального закладу, ознайомив із переліком спеціальностей, за якими здійснюється підготовка студентів, і дав відповіді на запитання.

З умовами вступу до коледжу у 2019 році гостей заходу знайомив заступник директора з навчальної роботи Мар’ян Підвальний. Тарас Мандзевич розповів про підготовчі курси, які діють у коледжі.

Продовжили захід студенти представленням колекцій «Фруктова насолода» і «Подих сучасності». Художній образ моделей доповнювали зачіски, виконані студентами спеціальності «Перукарське мистецтво та декоративна косметика».

Далі присутні мали змогу докладніше ознайомитися з матеріально-технічною базою кожного відділення й отримати інформацію щодо спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців.