Підготовчі курси (за програмою ЗНО)
Всеукраїнська олімпіада  Львівської політехніки
 

Повернулася з канікул: відбулося перше в цьому навчальному році засідання Вченої ради Львівської політехніки

21 вересня 2018, 14:37
Анастасія Мозгова, тижневик «Аудиторія»

11 вересня відбулося перше в цьому навчальному році засідання Вченої ради.

Пост-канікулярний період дається взнаки: замість традиційного обговорення трьох-чотирьох питань учасники зосередилися на одному – «Про виконання у 2018 році плану прийому». Із підсумками вступної кампанії всіх присутніх ознайомили відповідальний секретар приймальної комісії Михайло Гончар та начальник науково-дослідної частини Лілія Жук.

– Львівська політехніка зі своїми обов’язками щодо вступу впоралася. Фактично за всіма показниками ми ввійшли до п’ятірки лідерів в Україні, зокрема за кількістю поданих заяв, додаткових місць на бюджетну форму навчання та 200-бальників, що стали студентами Політехніки, – наголосив відповідальний секретар.

Засідання як завжди розпочалося із нагородження політехніків, зокрема студентів-переможців конкурсів наукових робіт та їхніх керівників. Серед осіб, яким присуджено наукові ступені, найбільше відзначили працівників Інституту хімії. Варто також зазначити, що тепер Львівська політехніка збагатилася на двох професорів – таке звання отримали Степан Мельник, професор кафедри технологій та органічних продуктів, й Мирослава Бублик, доцент кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва.

У категорії «різне» традиційно обговорювали кандидатури на присвоєння вчених звань, результати атестації докторантів за ІІ рік підготовки, питання про опублікування монографій.