Запис вебінару «Особливості вступної кампанії 2017 року»

З ініціативи Львівської політехніки у місті незабаром відкриють Tech Startup School

29 серпня 2017, 17:08
За матеріалами сайту Львівської міської ради

26 жовтня у Львові з ініціативи Національного університету «Львівська політехніка» відкриють новітню платформу для співпраці бізнес-структур та талановитої молоді – Tech StartUp School.

Інноваційна екосистема розміститься на вулиці Колесси, 2. Саме тут, в окремій будівлі у центрі міста Лева, готують приміщення для розвитку особистості та її креативних ідей, використовуючи лабораторії, місця для відпочинку і харчування, коворкінг, конференц-зали і додаткові приміщення для спілкування, обміну думками, ідеями та планами їхньої реалізації.

Школа допомагатиме молоді реалізовувати власні ідеї, які раніше залишалися лише на папері, через нові механізми та унікальні методи провідних акселераторів світу. Місія Tech StartUp School полягає у створенні комфортного інноваційного середовища для продукування і реалізації креативних ідей та успішних стартапів. Аби ця співпраця була ефективною, організатори школи не лише запросили провідних українських та закордонних фахівців для надання консультацій, розробили унікальний формат навчання та запропонували учням широкий спектр пріоритетних напрямів навчання, але й обрали справді зручну локацію в центрі міста, завчасно розпочали проведення конкурсів стартапів, а також уже готуються до створення власного краудфандингового майданчика.

– Ми створили цю освітню платформу, щоб активізувати процес інновацій, щоб вони з’являлися частіше, і щоб молодь створювала продукти, які будуть цікавими на локальному та глобальному ринку, – зазначає керівник школи, професор Національного університету «Львівська політехніка» Назар Подольчак.

Головні партнери проекту – Львівська політехніка, ПриватБанк, Aviva, Noosphere Ventures, Cornell University, Kingston University тощо.

На відкриття школи завітають відомі українські та закордонні гості, діячі у галузях освіти, науки, новітніх технологій. Цікаво у Tech StartUp School буде всім, хто відвідає подію, адже вже у день відкриття тут запланували екскурсії школою, прес-подію для представників ЗМІ, розіграші знижок на навчання, коворкінг та багато сюрпризів.