Підготовчі курси (за програмою ЗНО)
Всеукраїнська олімпіада  Львівської політехніки
 

В Університеті відбудуться Всеукраїнські змагання з перегонів автономних роботів за Кубок Львівської політехніки

12 жовтня 2017, 16:30
НДЧ Львівської політехніки

Інститут модернізації змісту освіти повідомляє, що на базі Національного університету «Львівська політехніка» 27–28 жовтня 2017 року відбудеться конкурс «Всеукраїнські змагання з перегонів автономних роботів за Кубок Львівської політехніки».

Метою Конкурсу є активізація науково-технічної творчості студентів як важливого фактора формування фахівців нового типу, залучення студентів закладів вищої освіти до участі у наукових програмах, проектній, конструкторській та інших формах науково-дослідної діяльності.

Конкурс проводитиметься за регламентом ROBORACE. Реєстрація команд здійснюється на сайті Конкурсу.

Команда-переможець Конкурсу нагороджується Кубком Львівської політехніки, а команди-призери за друге і третє місця – медалями. Команда-переможець та команди-призери нагороджуються дипломами та заохочувальними призами.

Заохочувальні цінні призи надають: інтернет-магазин інструментів «МАСТЕРАМ»,  pcbprint.com.ua - сервіс з експрес виробництва друкованих плат та виробник спецвзуття - ПП «Зеник-Львів».

Контактна особа – Василь Татарин, доцент кафедри фотоніки Національного університету «Львівська політехніка», e-mail: vasyl.y.tataryn@lpnu.ua.

Приєднані файлиРозмір
Лист МОН № 21.1/10-2239 від 11.10.2017208.66 KB