Запис вебінару «Особливості вступної кампанії 2017 року»

У рамках «Еко-вікенду» в Науково-технічній бібліотеці Університету покажуть унікальну колекцію в стилі етно-бохо

11 вересня 2017, 17:03
Соломія Матвій, відділ маркетингу та інноватики Львівської політехніки

У п’ятницю, 22 вересня 2017 року, в межах проведення «Еко-вікенду» одним із заходів, який має на меті популяризацію еко-одягу та використання еко-матеріалів, стане демонстрація унікальної колекції у стилі етно-бохо від талановитої дизайнерки Світлани Городецької.

Світлана Городецька чудово поєднує у створенні моделей стиль бохо та українське етно. У виробах присутні народні мотиви, етнічні орнаменти, використано екологічні матеріали – бавовну, вовна, льон, дерево тощо. В’язані роботи мисткині виготовлені зі смаком, відчуттям стилю та гармонії. Дизайнерка несподівано вдало надає нове життя речам, які мали зовсім інше призначення: зокрема, у колекції представлено сорочки та сукні, в яких використано старовинні рушники як частину декору в поєднанні з в’язаними елементами. Одяг, створений Світланою Городецькою, є не тільки унікальним та яскравим, а ще й комфортним і приємним у вжитку.

Показ відбудеться 22 вересня у приміщенні Науково-технічної бібліотеки Львівської політехніки (вулиця Професорська, 1). Початок о 12:30. Ознайомитися з роботами дизайнерки можна у групі «Етно-вироби від Світлани Городецької» у соцмережі Фейсбук.

Нагадаємо, що «Еко-вікенд» у Львівській політехніці пройде 22 вересня з 11:30 на території поблизу IV навчального корпусу Університету й має на меті зібрати всіх небайдужих до екологічних проблем. Організації-учасники підготували різноманітні яскраві і водночас корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти й відповідальності, адже кожен мешканець планети Земля може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища.

Для зручності обміну інформацією на офіційному сайті Університету є спеціальна сторінка Еко-вікенд у Львівській політехніці з найсвіжішими новинами про захід. Більше інформації для ЗМІ про Еко-вікенд можна отримати за телефоном 098 07 177 04 (Соломія Матвій). А ще – шукайте Еко-вікенд у соціальних мережах!