Свій 70-річний ювілей Технологічний коледж відзначив «під крилом» Львівської політехніки

27 листопада 2017, 12:32
Прес-служба Львівської політехніки

Днями відбулись заходи з відзначення 70-річчя Технологічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка».

Нині у цьому знаному навчальному закладі на 4 відділеннях навчаються 1360 студентів. На відділенні комп’ютерних технологій – дві спеціальності: «комп’ютерна інженерія» та «комп’ютерні науки». Економічне відділення готує фахівців за трьома спеціальностями: «підприємництво», «торгівля і біржова діяльність», «економіка та туризм». Юридичне відділення має одну спеціальність – «право». А відділення мистецтв готує дизайнерів трьох спеціалізацій: «дизайн одягу», «дизайн інтер’єрів» та «дизайн стилю, зачіски та візажу». Такі фахівці затребувані на ринку праці, про що свідчить чималий вступний конкурс, який в середньому сягає 4,2 особи на місце.

Вітав колектив коледжу з ювілеєм проректор із науково-педагогічної роботи Львівської політехніки Роман Корж, який зачитав пам’ятний адрес від імені ректора Університету професора Юрія Бобала:

«Створений у далекому повоєнному 1947 році, ваш навчальний заклад пройшов славний історичний шлях як визнаний духовний і професійно-освітній осередок Галичини. Започаткувавши свою біографію із Львівського електромеханічного технікуму, який згодом був перейменований у технікум радіоелектроніки, коледж нині перетворився у справжню кузню кадрів висококваліфікованих фахівців із права, економіки, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, туризму, комп’ютерних наук та інформаційних технологій, комп’ютерної інженерії та дизайну.

Кілька років тому Технологічний коледж органічно ввійшов як відокремлений структурний підрозділ до складу Національного університету «Львівська політехніка», посівши помітне місце у ступеневій фаховій освіті. Це дало змогу докорінно підвищити якість підготовки інженерно-технічних працівників середньої ланки щодо оволодіння ними сучасними теоретичними знаннями і практичними навичками, суттєво зміцнити матеріально-технічну базу».

Слова щирого пошанування й глибокої поваги ректор адресував ветеранам навчального закладу. Їх неоцінимий досвід і професіоналізм вивчає та наслідує наступне покоління викладачів. У цій міцній сув’язі освітньо-виховних традицій і педагогічного новаторства – запорука подальших успіхів колективу.

Міський голова Львова Андрій Садовий, який долучився до урочистостей, оскільки є одним із багатьох знаних його випускників, підкреслив:

– Технікум радіоелектроніки, який я колись закінчував, нині у великій сім’ї Львівської політехніки. Тому за його майбутнє можемо не переживати. Отож, бажаю, щоб усі ці реформи, які зараз тривають у нашій країні, дали змогу вам почувати себе гідно, бути хорошими у донесенні до учнів нових знань, нової інформації, щоб ви мали хорошу заробітну платню, щоб ви відчували себе гідно і комфортно.

Згодом мер вручив директорові коледжу Іванові Костюку, до речі, також випускникові цього навчального закладу, ювілейний диплом. А від імені чисельних технічних коледжів, які нині перебувають «під крилом» Львівської політехніки, ювілярів поздоровив Михайло Брегін, директор автомобільно-дорожнього коледжу.

Відтак за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у навчання і виховання молоді та професійну підготовку фахівців і з нагоди 70-річчя Технологічного коледжу були вручені подяки ветеранам: викладачці української мови та літератури, яка працює у навчальному закладі з 1968 року, Олександрі Куцелі; викладачеві комп’ютерних дисциплін, що працює у коледжі з 1970 року, Юрію Дерев’янченкові; керівнику фізичного виховання, який працює тут із 1983 року, Володимирові Леськіву.

Після завершення урочистої частини відбувся великий святковий концерт.