Студенти Університету прослухали лекції старшого прокурора Федеральної торгової комісії США

7 грудня 2017, 10:40
Кафедра ТПЕ Львівської політехніки

Впродовж 4–5 грудня студенти спеціальностей «Публічне управління та адміністрування», «Правознавство», «Менеджмент та адміністрування» Національного університету «Львівська політехніка» мали унікальну можливість прослухати лекції старшого прокурора Федеральної торгової комісії США, радника Антимонопольного комітету України Давида Франкеля.

Лектор розповів політехнікам про діяльність Федеральної торгової комісії, систему розгляду справ про порушення у сфері економічної конкуренції, зловживання щодо введення споживачів в оману під час рекламування тощо.

Кафедра теоретичної та прикладної економіки Львівської політехніки висловлює подяку всім слухачам та співорганізаторам. До нових цікавих зустрічей!

2017/2018 навчальний рік
  Група   Семестр