Запис вебінару «Особливості вступної кампанії 2017 року»

Студенти Інституту економіки і менеджменту відвідали спільне українсько-англійське підприємство «Галка Лтд»

20 березня 2017, 10:34
Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки

Студенти І–V курсів Національного університету «Львівська політехніка» закріплюють набуті теоретичні знання на виробничих екскурсіях, які вкотре організовує кафедри менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту.

Цього разу студенти відвідали спільне українсько-англійське підприємство «Галка Лтд», яке сьогодні є не тільки провідним потужним сучасним підприємством, де застосовують новітні технології, але й виробництвом з принциповими позиціями щодо збереження натуральності та екологічності сировини, на основі якої випускають високоякісну готову продукцію.

У ході екскурсії, яку для політехніків проводив головний технолог підприємства, студенти ознайомилися з циклом виробництва – від обробки зеленого кавового зерна (яке гості змогли оцінити, тримаючи в руках, та порівняти з іншими зернами) до створення готового продукту. Студенти відвідали цех обсмаження кавових зерен і лабораторію, в якій визначають ступінь просмажування. Також ознайомилися з двома конвеєрними лініями пакування меленої та натуральної кави.

А наприкінці екскурсії представників Університету пригощали ароматним лате…