Запис вебінару «Особливості вступної кампанії 2017 року»

Ректор Львівської політехніки Юрій Бобало привітав керівників структурних підрозділів Університету із Великоднем

14 квітня 2017, 11:13
Прес-служба Львівської політехніки

Напередодні Великодніх свят ректор Національного університету «Львівська політехніка» Юрій Бобало зустрівся із керівниками навчально-наукових інститутів та інших структурних підрозділів і тепло привітав їх із Воскресінням Христовим.

Виступаючи з короткою промовою, він наголосив, що це світле свято приносить кожній людині духовне оновлення, радість і нові надії та сподівання. Воно спонукає кожного з нас по-новому побачити й відчути себе у світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків. А ще – бути добрішими, милосерднішими, терплячішими один до одного.

– Всі наші подальші успіхи, – сказав ректор, – залежать від нашої згуртованості, від того, як ми зміцнюватимемо нашу спільну політехнічну родину.

Очільник Університету побажав львівським політехнікам та їхнім родинам щастя, здоров’я, любові, непохитної віри в кращий завтрашній день та вручив пасочки. Він оприлюднив список привітальних Великодніх послань, котрі напередодніі надійшли на адресу Львівської політехніки від керівників органів влади, установ та організацій, церковних ієрархів.