Вступ 2019: рейтингові списки

Мобільний студентський квиток у додатку «Privat24»

Тут ви зможете дізнатись яу почати використовувати мобільний студентський квиток

Перш за все встановіть додаток «Privat24». Ви можете скачати його у App Store або ж Google Play.

Якщо вже встановлено додаток - перевірте, будь ласка, щоб у Вас була оновлена версія і виконайте наступні кроки.

Крок 1. Вхід в додаток «Privat24»

Увійдіть в додаток «Privat24» на смартфоні або на планшеті (рис.1). Авторизація - тільки за номером телефону.

Рис. 1

Крок 2. Додавання кампанії «Студентський квиток»

Після авторизації в додатку «Privat24» натисніть на іконку сканування QR-кодів знизу екрану (рис. 2) та  відскануйте QR-код нижче (рис. 3). Цей QR-код має бути розміщено також на стіні оголошень у вашому виші:

Рис. 2 ,3

Після сканування QR-код відкривається карточка компанії (рис. 4). Натисніть «Відкрити» - все, Студентський вам вже додано!

Рис. 4

Крок 3. Авторизація у кампанії «Студентський квиток»

Введіть лише номер вашого студентського квитку, без серії (рис. 5). Натисніть «Далі»:

Рис.  5

Зверніть увагу!

Якщо Ви вже авторизовані в Студентському - придбання квитку на поїзд у додатку «Privat24» спрощене. Поле Серія і Номер студентського заповнюється автоматично!

Крок 4. Відкриття мобільного студентського квитка та розкладу занять

Після авторизації завантажується ваш мобільний електронний студентський квиток. Виглядає він так: рис. 6.

Розклад занять (рис. 7) відкривається натисканням однойменної кнопки на студентському.

Рис. 6, 7

Для пошуку компанії «Студентський квиток» наступного разу в додатку «Privat24» натисніть на іконку Чату знизу екрана (рис. 8) або проведіть по екрану вліво (рис. 9).

Рис. 8, 9

Приємного користування Мобільним Студентським!

Якщо у вас виникли питання або є пропозиції щодо покращення користування «Студентським квитком», будь ласка направте їх по електронній пошті: elena.katino@privatbank.ua

Оновлено 1 тижд 17 год тому