Вступ 2019: рейтингові списки
 

Всеукраїнська конференція «Вдосконалення правового механізму захисту прав та свобод людини і громадянина»

Кафедра кримінального права і процесу Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у роботі Всеукраїнської конференції «Вдосконалення правового механізму захисту прав та свобод людини і громадянина в умовах євроінтеграції», яка відбудеться 29 березня 2019 року в місті Львові.

Мета конференції – наукове і практичне розв’язання проблем захисту прав та свобод людини і громадянина в умовах інтеграції кримінального та кримінально-процесуального законодавства України до європейських стандартів, а також обговорення актуальних питань кримінального права і процесу, кримінології, криміналістики, кримінально-виконавчого права, судової експертизи та узагальнення наукового і практичного досвіду щодо їхнього розв’язання.

Місце проведення заходу – кафедра кримінального права і процесу Львівської політехніки (м. Львів, вул. Князя Романа, 1, каб. 331). Конференція відбуватиметься за інтернет-процедурою.

Для участі в конференції необхідно до 15 березня 2019 року подати електронний варіант тез доповіді відповідно до ухвалених вимог на адресу kpp.dept@lpnu.ua або mykhailo.v.huzela@lpnu.ua.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції