Вступ 2019: рейтингові списки
 

Презентація платформи StartEra для представників громадських організацій та ЗМІ у Tech StartUp School

16 травня 2019 року в стартап-школі Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться презентація для представників громадських організацій та мас-медіа інноваційного проекту – першої у Західному регіоні краудфандингової платформи StartEra, створеної Tech StartUp School у партнерстві з Національним університетом «Львівська політехніка» і медіа-хабом «Твоє місто». Початок о 17:00.

Це інноваційна краудфандингова платформа для розміщення і просування творчих, соціальних і технологічних проектів, а також громадських ініціатив за фінансової підтримки з боку тих, хто вболіває за розвиток і реалізацію інноваційних проектів. До числа експертів StartEra увійшли відомі в Україні представники бізнесового, громадського та академічного секторів.

Платформа надає широкі можливості для громадських організацій щодо пошуку джерел фінансування різноманітних соціальних проектів, які здатні розв’язати актуальні проблеми суспільного життя.

У програмі заходу:

  • презентація платформи Startera.org.ua, її переваг та можливостей;
  • представлення команди експертів краудфандингової платформи;
  • презентація конкурсу стартап-проектів на платформі StartEra, що відбудеться у рамках проведення «Інноваційної весни 2019»;
  • інформування про можливості співфінансування найбільш затребуваних проектів з боку місцевих органів влади та благодійних фондів;
  • ділові знайомства, зустрічі інвесторів, бізнесу та стартапів, щоб обговорити ділові пропозиції, отримати інвестування та обмінятися контактами.