Вступ 2019: рейтингові списки
 

Друга Всеукраїнська інтернет-конференція «Публічне управління та адміністрування»

Кафедра теоретичної та прикладної економіки Інституту адміністрування та післядипломної освіти Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на ІІ Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію «Публічне управління та адміністрування: конкурентні виклики сучасності», яка відбудеться 1 квітня 2019 року.

Мета конференції – обмін досвідом між науковцями й практиками у сфері публічного управління та адміністрування, покращення навчального процесу в вищих навчальних закладах освіти за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», розширення тематики міждисциплінарних досліджень, підвищення якості виконання наукових розробок, координація наукової співпраці між науковими інституціями та бізнес-середовищем.

До участі у конференції запрошують студентів, аспірантів, докторантів, науковців, викладачів, фахівців із публічного управління та адміністрування й усіх зацікавлених осіб.

Тематичні напрями роботи конференції:

  • теоретичні та методологічні аспекти публічного управління та адміністрування;
  • практичні проблеми в публічному управлінні та адмініструванні;
  • конкурентний підхід в управлінні людськими ресурсами;
  • вплив публічного управління та адміністрування на сталий розвиток економіки.

Для участі у конференції необхідно до 31 березня 2019 року подати заявку, тези доповідей та скан квитанції про оплату на електронну адресу tpeconf2019@gmail.com.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції

Приєднані файлиРозмір
Інформаційне повідомлення конференції351.48 KB