Офіційний запуск проекту IMAGE за участю Генерального директора з питань розширення ЄС Крістіана Даніельсона

19 лютого 2018 року до Львова прибуває пан Крістіан Даніельсон – Генеральний директор з питань європейської політики сусідства та переговорів щодо розширення Європейської комісії. Він відвідає Національний університет «Львівська політехніка», де має намір зустрітися із ректором Університету професором Юрієм Бобалом, а також науковцями, які координують проект IMAGE, – переможцями грантової програми ЄС «Горизонт 2020».

Крістіан Даніельсон проведе перемовини з представниками українського науково-дослідницького співтовариства щодо подальшої співпраці з ЄС у цій сфері. Він візьме участь у церемонії офіційного запуску проекту IMAGE у Львівській політехніці.

Початок зустрічі Крістіана Даніельсона з ректором Львівської політехніки Юрієм Бобалом – о 10:30, місце проведення – ауд. 204 головного корпусу Університету (вул. Ст. Бандери, 12).

Офіційний запуск проекту IMAGE розпочнеться об 11:00 у 226 ауд. головного корпусу Львівської політехніки.

Довідка

Шведський економіст і дипломат Крістіан Даніельсон є Генеральним директором Директорату Європейської комісії з питань сусідства та переговорів щодо розширення ЄС, у якій працює з 1995 року. Був членом Кабінету комісара Аніти Градін. У Європейській комісії обіймав низку відповідальних посад: був заступником голови Кабінету віце-президента Гюнтера Ферхойгена, директором Генерального директорату Європейської комісії з питань розширення ЄС. З 2008 до 2010 року він – постійний представник Швеції у Єврокомісії, а у 2011 році став заступником її Генерального секретаря. Три роки тому призначений Генеральним директором Директорату Європейської комісії з питань сусідства та переговорів щодо розширення ЄС. Перед тим, як розпочати роботу у Комісії, працював у Шведському дипломатичному представництві. Крістіан Даніельсон закінчив факультет бізнес-адміністрування та економіки Стокгольмської школи економіки.

Крістіан Даніельсон – давній симпатик нашої країни. Два роки тому саме Крістіан Даніельсон і віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе підписали угоду про надання Україні 104 мільйонів євро на реформу державного управління. Під час економічного форуму у Києві 2016 року він заявив: «Збільшення рівня інтеграції України з Євросоюзом дасть змогу включити українську економіку в європейські ланцюжки створення доданої вартості і тим самим стимулюватиме її внутрішнє зростання. Євросоюз готовий підтримувати ініціативи України щодо подальшого реформування та інтеграції в європейську економіку як консультативно, так і фінансово».