ІV Всеукраїнська конференція у царині метрології «Technical Using of Measurement – 2018»

Кафедра інформаційно-вимірювальних технологій Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Національного університету «Львівська політехніка» повідомляє, що 13–18 лютого 2018 року в Навчально-оздоровчому таборі «Політехнік-2» (Львівська обл., смт. Славське) відбудеться ІV Всеукраїнська науково-технічна конференція у царині метрології «Technical Using of Measurement – 2018» (TUM-2018)

Метою конференції є науковий інформаційний обмін у галузі метрології та залучення талановитої молоді до науково-дослідницької роботи.

До участі в конференції запрошують українських та закордонних науковців у галузі метрології, аспірантів і магістрів технічних університетів України та Європи.

Напрями роботи конференції

  1. Теорія й практика вимірювань та випробувань.
  2. Застосування інформаційно-вимірювальних технологій у промисловості.
  3. Методи та засоби контролю та діагностування.
  4. Метрологічне забезпечення вимірювань та випробувань.
  5. Кваліметрія.
  6. Автоматика та прилади.

Під час конференції заплановано проведення школи-семінару, де відбудуться виступи з доповідями провідних науковців у галузі метрології.

Для участі у конференції необхідно до 1 лютого 2018 року надіслати матеріали та заявки в електронному вигляді з темою листа «TUM-2018» на адресу tum.conference@gmail.com або поштою за адресою:

м. Львів, 79016, вул. Ст. Бандери, 12,
Національний університет «Львівська політехніка», Інститут комп’ютерних технологій, автоматики та метрології, кафедра інформаційно-вимірювальних технологій,
тел.: (032) 258-23-94 (з 9.00 до 17.00), Коваль Олександра Йосипівна.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції

Приєднані файлиРозмір
Інформаційне повідомлення конференції485.42 KB