Запис вебінару «Особливості вступної кампанії 2017 року»

Інтернет-конференція «Вдосконалення правового механізму захисту прав і свобод людини та громадянина в умовах євроінтеграції»

Кафедра кримінального права і процесу Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Вдосконалення правового механізму захисту прав і свобод людини та громадянина в умовах євроінтеграції», яка відбудеться 28 лютого 2017 року в місті Львові.

Мета конференції – привернути увагу науковців і практиків до проблем побудови правової держави у сфері удосконалення правового механізму захисту прав і свобод людини та громадянина в умовах євроінтеграції.

Місце проведення заходу – кафедра кримінального права і процесу Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Князя Романа, 1/3, каб. 329а).

Робоча мова конференції – українська. Форма участі – заочна.

За підсумками конференції буде опубліковано збірник матеріалів конференції.

Для участі в конференції необхідно до 25 лютого 2017 року оплатити участь у ній і подати електронний варіант тез доповіді на кафедру кримінального права і процесу Львівської політехніки.

Докладніше – у запрошенні на конференцію

Приєднані файлиРозмір
Запрошення на конференцію248.06 KB