Запис вебінару «Особливості вступної кампанії 2017 року»

ІІІ Міжнародний симпозіум «Проблеми управління зовнішньоекономічною та митною діяльністю в умовах євроасоціації»

Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності і кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва Національного університету «Львівська політехніка», Вища економічна школа у Білостоку (Республіка Польща) та Краківська гірничо-металургійна академія імені Станіслава Сташиця (Республіка Польща) запрошують взяти участь у роботі ІІІ Міжнародного науково-практичного симпозіуму «Проблеми управління зовнішньоекономічною та митною діяльністю в умовах євроасоціації», який відбудеться 21 квітня 2017 року у Львівській політехніці.

До участі в симпозіумі запрошують представників державних органів влади та підприємств (організацій), студентів, аспірантів, докторантів, викладачів, науковців та усіх зацікавлених осіб.

Місце проведення симпозіуму – Національний університет «Львівська політехніка», головний корпус, ауд. 204 (конференц-зал), м. Львів, вул. Ст. Бандери, 12.

Тематичні напрями роботи симпозіуму

  1. Адаптація механізмів державного регулювання зовнішньоекономічної та митної діяльності в умовах євроасоціації
  2. Перспективи розвитку зовнішньоекономічної діяльності бізнес-структур в умовах імплементації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом

Робочі мови симпозіуму – українська, англійська, польська.

Докладніше – в інформаційному повідомленні симпозіуму

Приєднані файлиРозмір
Інформаційне повідомлення симпозіуму350.21 KB