Леся Крук, Центр комунікацій Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-зустрічі

З року в рік Львівська політехніка традиційно організовує Ярмарок кар’єри. Під час пандемії та дистанційного навчання наш університет не перестає створювати умови для реалізування кар’єрних можливостей та успішного працевлаштування студентів і випускників у співпраці з державою та роботодавцями. В онлайн-форматі стартувала панельна дискусія, на якій говорили про особливості ринку праці України в умовах пандемії.

– Сьогодні у нас за програмою заходу чимало виступів і загалом дуже гарно відбулося відкриття, – розповідає Світлана Гладун, керівник відділу працевлаштування та зв’язків із виробництвом. – Були презентації від Nestle Business Services Lviv про можливості в них стажуватися та працевлаштуватися, від компанії ZONE3000 на тему «It не для it-шників: Можливості для гуманітаріїв» та компанії PwC про «Знайомство з PwC SDC». Насправді цьогоріч через пандемію Ярмарок кар’єри ми організовуємо в режимі онлайн. Це новий для нас формат. І традиційно ми його провадимо у співпраці із Державною службою зайнятості та роботодавцями. Ми дуже задоволені сьогоднішнім стартом. Надалі буде ще цікавіше.

Ярмарок відкривали: Роман Корж, проректор з науково-педагогічної роботи та соціального розвитку, Андрій Данилків, заступник директора Львівського обласного центру зайнятості, Іван Ривак, голова ради Львівського об’єднання організацій роботодавців.

Відтак відбулася панельна дискусія на тему «Особливості ринку праці України в умовах пандемії». З доповіддю виступили Олег Рісний, директор Львівського міського центру зайнятості, також представник роботодавців Євгенія Касакова (компанія Genesis). Ну і про особливості організування практик студентів в умовах пандемії коротко розповів Олег Логуш, керівник виробничої практики, відділу працевлаштування та зв’язків із виробництвом Львівської політехніки. Відкриття пройшло гарно, у ході панельної дискусії піднято актуальні питання, зокрема й про проблеми, з якими зіткнулися роботодавці під час карантину, а саме: як змістилися акценти в напрямках зайнятості безробіття, цінової зайнятості у молодіжному сегменті.

Активно долучалися й студенти, зокрема виникала чудова дискусія, звучали запитання про можливості кар’єрного росту, системи мотивації, адаптації, які важливі на ринку праці, питали про актуальні вакансії.

Додамо, ХХХІІІ Ярмарок кар’єри в онлайн-форматі триватиме від 30 листопада до 4 грудня 2020 року на платформі Zoom. Відділ працевлаштування та зв’язків із виробництвом запрошує студентів та випускників взяти участь у ньому, адже – це можливість побачити презентації знаних роботодавців, взяти участь у тренінгах, ознайомитися з вакансіями та програмами стажувань.

Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі