Запис вебінару «Особливості вступної кампанії 2017 року»

Члени ради Товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка Національного університету «Львівська політехніка»

1

Бурштинська Христина Василівна

голова ради

д.т.н.,
проф.

Інст. геодезії
каф. фотограмметрії та геоінформатики

2

Закалик Любов Іванівна

заступник

к.т.н.,
доц.

Інститут телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки (ІТРЕ)
кафедра електронних засобів інформаційно-комп’ютерних технологій (ЕЗІКТ)

3

Любомудрова Надія Петрівна

заступник

к.екон.н.,
ст. викл.

Інститут економіки і менеджменту (ІНЕМ),
кафедра менеджменту персоналу та адміністрування (МПА)

Організаційна комісія (зв’язок з членами ради та головами осередків)

1. 

Пасович Тетяна Василівна

голова комісії

гол. ред.

тижневик «Аудиторія»

2. 

Куриляк Олена Яківна

секретар ради

інж.

Інститут хімії і хімічних технологій (ІХХТ),
кафедра технології органічних продуктів (ТОП)

3. 

Левченко Олександр Миколайович

відповідальний за інтернет-сторінку

к.т.н.,
пров. інж. програміст ЦІЗ

Інститут комп’ютерних наук та інформаційних технологій (ІКНІ)

4. 

Холод Петро Федорович

 

к.т.н.,
доц.

Інститут будівництва та інженерії довкілля (ІБІД),
кафедра будівельних конструкцій та мостів (БКМ)

5. 

Мацейовська Ольга Володимирівна

скарбник

секретар

Технічний комітет стандартизації науково-технічної термінології (ТК СНТТ)

6. 

Крушельницька Тетяна Доріанівна

 

доц.

Інститут прикладної математики та фундаментальних наук (ІПМФН),
кафедра загальної фізики (КЗЗ)

1. 

Кривенчук Юрій Павлович

відповідальний за сторінку на фейсбуці

асистент

Інститут комп’ютерних технологій, автоматики та метрології (ІКТА),
кафедра інформаційно-вимірювльних технологій (ІВТ)

Мовна комісія

1.  

Мних Ольга Богданівна

голова комісії

д.екон.н.,
проф.

Інститут економіки і менеджменту (ІНЕМ),
кафедра маркетингу і логістики (МЛ)

2.  

Вознюк Геннадій Леонідович

 

зав. каф.
к.філол.н.,
доц.

Інститут гуманітарних та соціальних наук (ІГСН)
Кафедра української мови (КУМ)

3.  

Олійник Михайло Йосипович

 

к.т.н.,
доц.

Інститут енергетики та систем керування (ІЕСК),
кафедра електропостачання промислових підприємств, міст і сільського господарства (КЕППМСГ)

4.  

Величко Ярослава Осипівна

 

провідний випусковий редактор

тижневик «Аудиторія»

5.  

Тіменик Зиновій Іванович

 

к. філол. н.,
доц.

Інститут гуманітарних та соціальних наук (ІГСН),
кафедра філософії (КФ)

6.  

Кос Анна Іванівна

 

дир.

Музей історії Політехніки

7.  

Дрівко Наталія Зіновіївна

 

викл.

Інститут гуманітарних та соціальних наук (ІГСН)
кафедра української мови (КУМ)

Просвітницька комісія

1.  

Ключковська Ірина Михайлівна

голова комісії

дир. Інст.
к. пед. н.,
доц.

Міжнародний Інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК)

2.  

Турчин Ярина Богданівна

 

дир. Інст.
к.політ.н.,
проф.

Інститут гуманітарних та соціальних наук (ІГСН)

3.  

Янків-Вітовська Любов

 

к.т.н.,
доц.

Інститут геодезії (ІГ)

4.  

Соболь Христина Степанівна

 

в.о. зав. каф.
професор

Інститут будівництва та інженерії довкілля  (ІБІД)
кафедра теплогазопостачання і вентиляції (КТІВ)

5.  

Товстюк Корнелія

 

д.т.н.,
професор

Інститут телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки (ІТРЕ)

6.  

Шишка Олександр Володимирович

 

дир.

Науково-технічна бібліотека (НТБ)

7.  

Найда Людмила В’ячеславівна

 

зав. відділу

Науково-технічна бібліотека (НТБ)
відділ художньої літератури

8.  

Ремешило-Рибчинська Ореста Ігорівна

 

к.філ.н.,
доц.

Інститут архітектури (ІАрх)
кафедра дизайну та основ архітектури (КДОА)

Комісія молодіжної політики

1. 

Захарчин Галина Миронівна

голова комісії

зав. каф.
д. екон. н.,
проф.

Інститут економіки і менеджменту (ІНЕМ),
кафедра менеджменту персоналу та адміністрування (МПА)

2. 

Івахів Орест Васильович

 

зав. каф.
д.т.н.,
професор

Інститут комп’ютерних технологій, автоматики та метрології (ІКТА),
кафедра приладів точної механіки (ПТМ)

3. 

Петрук Марія Петрівна

 

к.т.н.,
доц.

Інститут хімії і хімічних технологій (ІХХТ),
кафедра безпеки життєдіяльності (БЖД)

4. 

Сніцарук Леонід Адамович

 

с.н.с.
к.т.н.,
доц.

Інститут телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки (ІТРЕ)

5. 

Стоцько Зеновій Антонович

 

дир.
д.т.н.,
проф.

Інститут інженерної механіки та транспорту (ІІМТ),
кафедра електронного машинобудування (КЕМ)

6. 

Шпак Михайло Миколайович

 

ст. викл.

Інститут будівництва та інженерії довкілля  (ІБІД),
кафедра теплогазопостачання і вентиляції (КТВ)

7. 

Павлишин Наталія Іванівна

 

заст. гол. ред.

тижневик «Аудиторія»

8. 

Козій Оксана Іванівна

 

к.т.н.,
доц.

Інститут хімії і хімічних технологій (ІХХТ),
кафедра безпеки життєдіяльності (БЖД)

Оновлено 1 рік 5 міс тому